Vinylvloeren zijn een integraal onderdeel geworden van de wereld van de vloerbedekking. Vooral vinyl voor verlijming biedt grenzeloze inrichtings- en legmogelijkheden en is de ideale oplossing voor residentiële, commerciële en industriële ruimtes. Parador start 2025 met twee nieuwe collecties in het assortiment vinyl voor verlijming en presenteert in totaal 15 artikelen in topselling designs voor veeleisende renovatieprojecten.
Nieuw in de Trendtime 5 productlijn zijn zeven populaire steendessins in groot tegelformaat en drie decors als vierkante tegels. De tegels met minerale structuur kunnen worden gecombineerd volgens het mix & match principe en bieden talloze plaatsingsmogelijkheden.
Met de productlijn Trendtime 10 gebruikt Parador voor het eerst een Weense punt motief. Vijf decorvarianten van de bestseller “Oxford Oak” met zijdematte structuur zijn nu ook in Weense punt verkrijgbaar. De individuele stroken kunnen tot dit legpatronen verlijmd worden en de decoren kunnen harmonisch met elkaar gecombineerd worden.
Dankzij de volledige oppervlakteverlijming kunnen de vloeren in elke gewenste afmeting en zonder storende uitzettingsvoegen worden gelegd. Of het nu gaat om creatieve legpatronen, gedurfde kleurcomposities of klassieke tegelpatronen met elegante kruisvoegen – de ontwerpmogelijkheden zijn vrijwel onbeperkt. Zelfs onregelmatige ruimtevormen en moeilijke zones kunnen gemakkelijk worden aangepast en geïntegreerd. Realistische hout- en tegeloptieken plaatsen esthetische accenten en maken van de nieuwe vloeren in het Parador vinylprogramma voor verlijming een functioneel highlight in elke ruimte.
